Zavřít
Skyřická 44, Most
776 832 891

VÍTEJTE

Mostecké golfové hřiště, které provozuje I. Golf Club Most, má téměř třicetiletou tradici. I. Golf Club Most vznikl již v roce 1993 jako jeden z prvních golfových klubů v porevolučních letech. Golfové hřiště se nachází v oblasti rekultivované Velebudické výsypky v Mostě. Místo, kde byla pouze navážka zeminy z důlní činnosti, se začalo pozvolna měnit v revitalizovanou a esteticky proměněnou krajinu. V krátké době vzniklo devítijamkové hřiště, které bylo znormováno v roce 1999 tak, aby poskytlo alternativu k již zavedeným hřištím a stalo se útočištěm těch, kteří hledají zajímavý golfový design. Mostecké golfové hřiště, par 70, se nachází v příjemném a klidném prostředí zrekultivované krajiny, která svým mírně zvlněným terénem připomíná typickou atmosféru skotského linksu. Hřiště se nachází v těsném sousedství Hipodromu, se kterým sousedí celou délkou první jamky, či v blízkosti přírodního koupaliště Benedikt. Tento fakt není zanedbatelný pro ty, kteří ať sami, či s rodinnými příslušníky, dělí své zájmy mezi golfovou hru a ostatní volnočasové aktivity, např. jízdu na in-line bruslích, procházky, dětské atrakce, dostihy, parkur, jízdu na koních, tenis, koupání, petanque ad. Výhodou mosteckého hřiště je vhodná lokalita, která umožňuje hrát golf téměř po celý rok.

PŘEDSTAVENSTVO

Radko Marinkov
Prezident klubu
Milan Pinta
Člen představenstva
Ing. Radovan Dušek
Člen představenstva
Eva Nebesářová
Člen představenstva
Ing. František Jirásek
Člen představenstva

CO O NÁS LIDÉ ŘÍKAJÍ

Na tomto hřišti jsem se naučila hrát golf a mám na něj spoutu krásných vzpomínek. Těším se až se dá zpátky do své původní formy.

Mostecké hřiště je ideálním místem pro každého začínajícího golfistu. Rozvržení hřiště je příjemné a spravedlivé. Klub má krásné přírodní prostředí.

Linksový styl mosteckého hřiště s krátkými přechody mezi jamkami mi vždy moc vyhovoval, proto se nemůžu dočkat až si zde znovu zahraji.

Proč si vybrat nás

Dostupnost

Naše hřiště je v ideální dojezdové vzdálenosti centra města Most.

Tréninkové plochy

Přijďte se zdokonalit na naše tréninkové plochy, které jsou v provozu každý den 8:00 – 19:00 hodin.

Cena

Jsme velmi cenově dostupný klub s rodinnou atmosférou.